Maqui a Acai berry

Jaký je rozdíl mezi maqui a acai berry?

Acai berry rostou stejně jako maqui berry na palmě v chilské Pategonii

Maqui berry i acai berry spadají do kategorie superovoce. Ptáte se, které z nich je lepší a našemu zdraví prospěšnější? Co se chuti samotného týče, vyhrává jednoznačně maqui. Jeho plody mají sladší a plnější chuť.

Oba plody jsou velmi prospěšné našemu zdraví, jedná se o 2 nejsilnější přírodní antioxidanty, co lidstvo doposud objevilo. V tomto ohledu maqui opět vítězí. Má dokonce 3x vyšší hodnotu ORAC než acai, které je na druhém místě na stupnici antioxidačních činidel.

Acai obsahuje Omega 3 kyseliny

Acai ve zralém stavu od maqi pouhým okem nepoznáte, rozdíl je ve složení

Maqui je téměř ve všech ohledech lepší než acai, ale i přes všechny tyto klady existuje vlastnost, díky které nemůžeme acai zavrhnout.

Acai berry obsahuje na rozdíl od maqui Omega 3 kyseliny, které příznivě působí na činnost kardiovaskulárního systému a snižují riziko infarktu a srdečních chorob. Účinky Acai berry oceňují i světoví odborníci na stravování, kteří jej označují jako "SuperFood".

 

Maqui a acai – ovoce, které léčí

Maqui roste na stromech, jejichž listí připomíná naše třešněMaqui i acai mají spoustu společných vlastností, díky kterým jsou stále oblíbenější.

  • protizánětlivé účinky
  • detoxikační účinky
  • pomáhají redukovat váhu – maqui o něco lépe než acai

 

Maqui pomůže proti zánětům

MAqui Pure pomůže proti zánětům navíc vám pomůže zhubnout

 

Látka zvaná antocyarin obsažená v bobulích maqu i berry má výrazné antibakteriální vlastnosti. Díky schopnosti snižovat záněty pomáhá přecházet neurologickým onemocněním.

Výrazně pomáhá maqui zpomalovat proces stárnutí po fyziologické stránce, snižuje hladinu cukru v krvi, zlepšuje činnost orgánů a zrychluje metabolismus.

Dokonce dokáže zabránit vzniku některých typů rakoviny

 

 

Zdravější a šťastnější život díky maqui a acai

 

V poslední době se o především o maqui mluví v souvislosti s hubnutím a zabráněním vzniku rakoviny. Díky tomu jsou tyto chilské zázračné plody v popředí našeho zájmu. Ale je potřeba si uvědomit, že maqui, acai a všechny další antioxidanty především

  • zlepšují činnost našich vnitřních orgánů,
  • zrychlují metabolismus a
  • umožňují nám žít zdravým životním stylem.

Žijte svůj život efektivněji, bez únavy a bez zaneseného organismu. Pomůžou vám k tomu antioxidanty maqui a acai.

 

Vše pro vaše zdraví - prozdravi.cz
Internetový obchod s přírodními produkty pro vaše zdraví,
doporučuje 98 % zákazníků.
Dárek ke každému nákupu, akční ceny.