Maqui Pure

Maqui Pure - 100% přírodní antioxidanty v tabletkách

Maqui berry je nejsilnější přírodní antioxidantAntioxidanty detoxikují organismus a tím zvyšují kvalitu našeho života. Maqui jako nejlepší ze známých antioxidantů spolehlivě tlumí hlad, zrychluje látkovou výměnu a čištění těla, zefektivňuje funkčnost orgánů.

Oproti jiným doplňkům stravy, které mají pomáhat při redukci váhy, se s maqui dostavují výsledky velmi brzy. Pokud budete přípravky s maqui užívat dlouhodobě, hubnutí již nebude vaší noční můrou.

Zhubnout s Maqui Pure je tak snadné

Maqui Pure detoxikuje tělo a zrychluje metabolismus - hubnout se vám bude jedna báseňDostupná klinická studie z texaské univerzity v Austinu porovnává účinky na úbytek váhy při dlouhodobém užívání Acai a Maqui berry. Dvěma skupinám byly podávány stejné dávky těchto dvou přírodních antioxidantů. Třetí skupina byla podrobena přísné redukční dietě.

Výsledky byly porovnány po půl roce. Všechny skupiny zredukovaly váhu uspokojivě, ale skupina užívající maqui berry shodila téměř o 400 % více váhy než ostatní. Navíc téměř všechna shozená váha byl čistý tuk, žádná svalová hmota. Došlo také k výraznému zlepšení vlasů, nehtů a pokožky.

Chcete také zhubnout s Maqui? Pořiďte si Maqui Pure jako doplněk stravy! 

 

Jak Maqui Pure pomáhá?

Maqui Pure je jediným registrovaným produktem s maqui v ČR

 
  • působí antioxidačně - pohlcují volné radikály v našem těle
  • detoxikuje tělo - odvádí z něj toxiny
  • zlepšuje imunitní systém
  • zefektivňuje funkci tělesných orgánů
  • pomáhá při redukci váhy
  • zpomaluje stárnutí buněk
  • redukuje cukr v krvi
  • má antibakteriální účinky

Jak dávkovat Maqui Pure, abyste dosáhli nejlepších výsledků?

Optimální dávkování Maqui Pure jsou 2-6 kapslí denně při užívání po dobu 2-3 měsíců. Balení obsahuje 90 tablet, které vám vystačí na 15-45 dní podle vámi zvolené denní dávky. Dávkování je nutné dodržovat a v žádném případě nepřekračovat. Předávkování maqui je nebezpečné, stejně jako předávkování jinými antioxidanty a vitamíny. Může se objevit kožní vyrážka nebo nevolnost. Při dlouhodobém nadměrném užívání by se mohly vyskytnout komplikace v podobě ledvinových kamenů. Dodržením doporučeného dávkování ochráníte sami sebe.

        Pořiďte si Magui Pure ve zvýhodněném balení v internetové lékárně prozdravi.cz 
ještě dnes a začněte s očistou vašeho těla již od zítřka!

*****

!POZOR! Před započetím jakékoli hubnoucí kúry si pořiďte kvalitní krémy a kosmetiku, aby vám změna váhy nepoškodila pokožku. Kosmetika Eucerin je vhodná pro všechny typy pleti a spolehlivě hydratuje kůži a tím zabraňuje praskání a vzniku strií.

Prozdravi.cz . Přírodní produkty pro skutečné zdraví.
Produkty obsahující přírodní antioxidanty najdete na prozdravi.cz,
Vše skladem doručíme 2. den.
Dárek ke každému nákupu ZDARMA, sleva na příští nákup 3 %.